Apie projektą

VIRTUALUS ŽEMĖLAPIS

„ATRASK, PAŽINK: SKUODO KRAŠTO KULTŪROS PAVELDO OBJEKTAI 360° KAMPU“

Skuodo rajonas gali didžiuotis savo kultūriniu paveldu, todėl, naudojantis viena iš šiuolaikinių vizualizacijos priemonių – virtualiu turu – vartotojai turi galimybę nusikelti į virtualią realybę ir pagrindinius objektus apžiūrėti tiesiog iš namų.

Projekto tikslas – naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis, sukurti nuotolinę prieigą, leidžiančią visuomenei virtualiu būdu susipažinti su pagrindiniais Skuodo rajono kultūros paveldo objektais bei Skuodo krašto kūrėjais.

Norimam rezultatui pasiekti naudojamos panoraminės nuotraukos,– tai suteikia galimybę apžiūrėti visą stebėtoją supančią aplinką. Sukurta vizualizacija vartotoją nukelia į virtualų Skuodo rajono žemėlapį, kuris suskirstytas į jame esančias seniūnijas. Kiekviena seniūnija siūlo apsilankyti pagrindiniuose kultūros paveldo objektuose. O virtualiai bevaikštant, siūloma pasiklausyti žymiausio to krašto kūrėjo kūrinių, kuriuos įgarsina aktorius Kęstutis Macijauskas. Taip pat vartotojas yra kviečiamas užsukti ir virtualiai pasižvalgyti po bibliotekas, įsikūrusias seniūnijų centruose. Būtent virtualioje bibliotekoje yra siūloma sudalyvauti viktorinoje, kurioje vartotojas gali pasitikrinti savo žinias apie žemėlapyje esančius kultūros paveldo objektus.

Taigi, vartotojas, užsukęs į virtualų žemėlapį, turi galimybę:

  • Apžiūrėti pagrindinius Skuodo rajono kultūros paveldo objektus;
  • Pasiklausyti žymiausių to krašto kūrėjų kūrinių;
  • Sudalyvauti viktorinoje, integruotoje virtualioje bibliotekoje.

Projekto trukmė: 2020-08-15 – 2020-12-15

Projekto vykdytojas

Projekto partneris

Projekto rėmėjas

Virtualų žemėlapį parengė: ITBrolis                                                                                                                       Nuotraukų autorius: vr360panorama

Atgal